Vyberte jazyk
15 Years

Personalista / Personalistka

Do našeho týmu hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici

PERSONALISTA / PERSONALISTKA.

Staňte se součástí týmu stabilní české společnosti, zabývající se výrobou ekologických obalů z nasávané kartonáže. Mezi naše hlavní zákazníky patří Philips, Bosch, IKEA, Wilkinson a mnoho dalších.

Baví Vás práce s lidmi, máte dobré organizační a komunikační schopnosti? Orientujete se v zákoníku práce a umíte naslouchat?

Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Zajištění chodu personálního oddělení
  • Správa personální dokumentace a databáze zaměstnanců
  • Zajišťování náborů, přijímání a propouštění zaměstnanců
  • Agenda spojená se zaměstnáváním cizinců (komunikace s Úřadem práce, cizineckou policií)
  • Spolupráce s externími dodavateli – lékařské prohlídky, školení, agentura práce
  • Spolupráce s vedením společnosti na nastavení a vedení systému hodnocení, motivace a odměňování zaměstnanců
  • Spolupráce s vedoucím výroby a jednotlivými odděleními v rámci společnosti
  • Komunikace se zaměstnanci a řešení jejich požadavků
  • Vzdělávání zaměstnanců
  • Účast na auditech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe humanitního směru
  • Praxe na dané pozici
  • Znalost zákoníku práce
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Pečlivost, samostatnost
  • Příjemné vystupování
  • Empatie, umění naslouchat
  • Schopnost jednat s lidmi

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Měsíční docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Výuka anglického jazyka v rámci pracovní doby
  • Služební telefon, notebook
  • Firemní akce
  • Příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • Stabilita české výrobní společnosti

Máte zájem o tuto pozici?

Spojte se s naší personalistkou Lenkou Krejčí,
tel. +420 730 898 847
e-mail: personalni@tridas.cz

doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg